Ana Sayfa / Sanat Etkinlikleri / 5-6 Yaş / Kağıt Tabaktan Kardan Adam

Kağıt Tabaktan Kardan Adam

Çok şirin olmuşlardı. Kağıt tabaktan birçok çeşit kardan adam yapmıştık ama bence en sevimlisi buydu . Hemde elimizdeki farklı malzemeleri de kullanma fırsatı bulmustuk .Ne mi bunlar ? 

  • Şönil
  • Ponpon 
  • Karton 
  • Köpük beyaz tabak 
  • Yapıştırıcıpritt
  • Zıplayan hamur yada bant 

Köpük  tabak üzerine sıvı yapıştırıcı kullanmayın . Özellikle kuvvetli yapıştırıcı ise tabağı eritebilir. Ponponlari ve şönili sabitlemek biraz zor olabilir . Sınıfınızda buna en uygun malzemeyi kullanmayı deneyin . Ben zıplayan hamur kullanıyorum . Yada çift taraflı bantta tutabilir . 
Kardan adamı yapmak için tabak üzerine önce gözlerini ve burnunu yapıştırın . Yanaklarını da yapıştırdıktan sonra ağzını tahta kalemi Ya da cd kalemi ile çizin . 

Sonra şönil ve ponpon kullanarak kardan adamın kulaklığını yapın . 

Hepsi bu kadar ⛄️❄️⛄️

Özge 

 

Check Also

Orman Haftası için Etkinlikler

1.BAHAR AĞACIM   Etkinlik Çeşidi:  Müzik ve Sanat Etkinliği(Bütünleştirilmiş Büyük Grup Etkinliği Ve Bireysel Etkinlik) ...

Katie ile Yaratıcılığınızı Keşfedin ?

Vincent van Gogh’un resimlerine bakacak olursanız , bol bol yıldız görürsünüz. Ressam yıldızları çok severmiş.Bazı ...

1.556 comments

  1. One important thing is that when you are searching for a student loan you may find that you’ll want a co-signer. There are many circumstances where this is correct because you could find that you do not possess a past credit history so the mortgage lender will require that you’ve someone cosign the credit for you. Thanks for your post.