Ana Sayfa / Sanat Etkinlikleri / 3-4 Yaş / Dairelerden Ağaç Olsa

Dairelerden Ağaç Olsa


Daire kavramını öğrendiğimiz hafta sınıfa büyük bir ağaç hazırlamak istedim. Daha önceki yıllarda bir benzerini hazırlamıştım bu yıl biraz değişikliklerle tekrar hazırladım. En büyük parçaları çiçeğe benzer çizdim ve üzerine farklı renk ve boyutlarda daireler hazırladım. Büyük bir kısmını yapıştırdım . Öğrenci sayım kadarını ayırararak birer tane de onların yapıştırmasını istedim.

Ağacımızın üzerine ben ve ailem konusunda hazırladığımız portlerimizi astık. Son olarakta aile resimlerimizi  süsledik  ve artık hep yanımızdalar :)) Zaman zaman ailesini sevmeye gidenler oluyor :))

IMG_9632


IMG_9635


IMG_9636


IMG_9633


IMG_9637

 

Check Also

Okul Dışarıda Gününü Duydunuz mu ?

“ÇOCUKLARIN %74’Ü, CEZAEVİ MAHKUMLARINA VERİLEN 60 DAKİKADAN DAHA AZ BİR ZAMANI AÇIK HAVADA GEÇİRİYOR. *” ...

Sosyal Öğretmen ‘ fatmaöğretmenim’

Fatma öğretmen , doğanın öğretici gücünü keşfetmiş ve öğrencilerininde doğayı keşfetmesine ,doğa ile oynayarak öğrenmelerine ...

1.467 comments

  1. It is perfect time to make a few plans for the long run and it is time to be happy. I have read this post and if I may just I wish to suggest you some interesting things or advice. Maybe you can write next articles relating to this article. I want to learn even more issues approximately it!